Svet-Stranek.cz
MAJKUSOVÁ JITKA
Jitka Majkusová Fotoateliér Loket ( K. Vary )

Jitka Majkusová FOTOATELIÉR NA HRADBÁCH:MAJKUSOVÁ JITKA

Jitka Majkusová FOTOATELIÉR NA HRADBÁCH

OMLOUVÁM SE, ALE DOČASNĚ NEFOTOGRAFUJI.Milí rodiče, milé tety, babičky....
fotografování je mým velkým koníčkem. Focení mě "chytlo" po narození dětí.
Klasický kinofilm vystřídal kompaktní digitální fotoaparát a následně první digitální zrcadlovka. Následovaly první kurzy, semináře, konzultace s kamarádkou fotografkou, koupě světel, fotopozadí., nových objektivů....

S fotkami je to stejné jako s jídlem - někomu rajská chutná, jiný ji nemůže pozřít. Stejně tak je to s fotkami. Každý z nás má jinou představu o pěkné fotce - někdo dává přednost fotce s detaily, jiný zas fotogafii celé postavy, někdo upřednostní černobílou fotografii, jiný zas barevnou fotku.
Nejsem profesionál, ale fotím ráda, s chutí. Některé z mých prací si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fotografuji děti, rodiny - všech věkových kategorií. Čas rychle plyne. Stárneme nejen my, ale i naše děti rychle odrůstají, dospívají, zrají. Společně můžeme zachytit tyto jedinečné okamžiky a vytvořit tak vzpomínku nejen pro vás, ale i pro vaše děti. Navíc - fotografie bývá i vděčným dárkem pro prarodiče.

Fotografuji i těhotné . Nastávající maminky - těhotenství je jedno z nejkrásnějších období v lidském životě. Ze dvou okem neviditelných buněk vzniká život. Bříško roste a roste, miminko se z bříška ozývá, cítíme jeho pohyby. Jaké asi bude? Bude povahou po mamince nebo po tatínkovi? Zachyťme jeden z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Budete si tak moci kdykoliv připomenout toto neuvěřitelně neuvěřitelné období.

Fotím zejména v ateliéru v Lokti. Při příznivém počasí je možné se domluvit i na focení v přírodě. Nefotím svatby, křtiny, plesy ....

Jelikož jsme tací, jací jsme - NERETUŠUJI !!!


Jitka Majkusová